Zdalne zarządzanie inwestycją.

Wielu inwestorów orientacyjnie bada rynek, kupuje przez to nazbyt drogo i po wielu wahaniach. Potem stara się ogarnąć remont, spędza na mieszkaniu wiele czasu. Traci też nerwy bo ekipa zawsze coś wykona inaczej, niż jemu się wydawało, że powinna. Potem musi zadbać o wykończenie mieszkania, formalności.. No i oczywiście nie zapominać o budżecie. A na końcu pokazuje mieszkanie oglądającym i stara się sprzedać. Zwykle zaangażowanie to od ok. 130 do ok. 300 godzin na jedną inwestycję. Przy zarobku 30.000 zł na flipie daje to między 100 a 230 zł na godzinę. Ale gdyby pracował 30 godzin, zarobiłby 1.000 zł za godzinę pracy, a resztę czasu mógłby poświęcić na kolejne inwestycje. Ktoś, kogo szanuję, powiedział kiedyś Kto cały czas macha łopatą, nigdy nie wymyśli koparki.

Któregoś dnia usiadłem i zamiast koparki stworzyłem Robota. R.O.B.O.T. przeprowadza inwestycje ze sterowania ręcznego na automat.

System R.O.B.O.T. to mój unikalny, autorski system inwestowania na odległość. Wymyśliłem go w oparciu o własne doświadczenia. Zapewnia powtarzalną jakość od momentu poszukiwania okazji, poprzez podjęcie decyzji o zakupie, remont, aż po skuteczną i szybką sprzedaż. Sprawdza się zwłaszcza w przypadku osób ceniących sobie wolny czas - gdyż służy on ważnej idei: dobra inwestycja to taka, która robi się sama i wymaga od inwestora max 30 minut dziennie.

 

 

 

Wszystko w jednym.

Co oznacza skrót R.O.B.O.T.?

Skrót oznacza pięć głównych elementów, które wszystkie razem składają się na cały system. Każdy z elementów osobno daje dużą przewagę, lecz jedynie wszystkie złączone razem prowadzą do skutecznej i powtarzalnej, zdalnej realizacji inwestycji. Każdy element składa się z podsystemu, w którego skład wchodzą narzędzia, techniki, umiejętności i strategie.

R jak Rynek

 Ten element odpowiada za poruszanie się na rynku nieruchomości. Jeśli inwestor robi to źle, jest jak dziecko we mgle i kieruje nim przypadek lub cudza manipulacja. Jeśli ma odpowiednie narzędzia, podejmuje decyzje w sposób przemyślany, szybko i pewnie, i to on rozdaje karty.

O jak Organizacja Inwestycji

Ten element odpowiada za przeprowadzenie inwestycji od A do Z. Jeśli nie masz odpowiedniego systemu, inwestycją rządzi bezwład, prace się przeciągają, rodzą się wciąż nowe problemy i pochłaniają kolejne środki. Jeśli wiesz, jak to ściśle poukładać, prace zazębiają się tworząc spójny, szybko działający, oszczędny mechanizm.

B jak Budżet

Ten element odpowiada za generowanie zysków. Jeśli tego nie masz, tu ucieka stówa, tam pięćdziesiąt, ostatecznie drobne wydatki zjadają Ci zyski, a Ty podniecasz się wysokim ROI. Jeśli to masz, widzisz ściśle skąd biorą się Twoje zyski, i każda Twoja złotówka jest Ci posłuszna, niczym legionista swojemu cezarowi.

O  jak Optymalizacja

Ten element odpowiada za wprawienie systemu R.O.B.O.T. w ruch. Choćbyś miał wszystko, jeśli tego nie masz, możesz inwestować co najwyżej w najbliższej okolicy swojego miejsca zamieszkania. Jeśli to masz, możesz inwestować w dowolnym zyskownym miejscu w Polsce, z taką samą skutecznością i powtarzalnością.

T jak Transakcja

Ten element odpowiada za szybką i bardzo zyskowną sprzedaż. Jeśli go nie stosujesz, ludzie przychodzą, oglądają mieszkanie i wychodzą - aby się zastanowić i nigdy już nie oddzwonić. Jeśli zaś stosujesz ten system, ludzie przychodzą, oglądają mieszkanie i chcą już w nim zostać. Sprzedajesz mieszkanie, a oni kupują od Ciebie marzenia… które przecież nie mają ceny, prawda?

Chcesz wiedzieć jak moja wiedza może pomóc Tobie?