Mastermind

NOWATORSKA METODA WSPARCIA INWESTORÓW – POZNAJ SZCZEGÓŁY

Jak dzięki grupie Mastermind zwiększać swoje zyski pomimo pandemii i utrudnień?

Na pewno widzisz, co się dzieje. Wśród inwestorów szerzy się lęk i troska o jutro. Przewidują głęboką recesję. Wycofują się i chcą przeczekać złe czasy. Jednak, czy zdajesz sobie sprawę, że kiedy ktoś traci, ktoś inny zarabia? A jeśli ktoś zatrzymuje się, ktoś inny idzie do przodu? Jak rozwijać się i zarabiać, kiedy inni boją się wyjść na ulicę? Przeczytaj do końca, a dowiesz się, co zrobić.

Grupa Mastermind to systematyczne spotkania 5 inwestorów. Dlaczego warto skorzystać?

 1. Przez 10 tygodni uczysz się od innych, Jednak najbardziej rozwijasz się, pomagając innym.
 2. Wyrobisz w sobie nawyk myślenia nad firmą i ulepszania swojego działania.
 3. Zyskujesz to, czego potrzebujesz. Może to być wsparcie w postaci wiedzy, umiejętności, a może po prostu wsparcie psychiczne 🙂
 4. Szybciej, niż inni, znajdziesz odpowiedź na swoje pytania. Jest bardzo duża szansa, że przed Tobą inny inwestor już stanął przed podobnym wyzwaniem.
 5. Wielu inwestorów podczas Mastermind znalazło swoją unikalną, zyskowną niszę. Może Ciebie czeka to samo?
 6. Nawiążesz nowe znajomości, poznasz 5 doświadczonych inwestorów. Kto wie, czy zakończy się to nowymi przyjaźniami, a może ciekawymi, zyskownymi interesami?
 7. Z każdego spotkania wyjdziesz z jednym ulepszeniem do wdrożenia. Po 10 spotkaniach oznacza to 10 nowych ulepszeń. Nie wiem czy wiesz, ale inwestorzy zwykle wprowadzają maksymalnie 3 ulepszenia rocznie.
 8. W ramach swoich pytań masz do dyspozycji całą moją wiedzę i obliczenia, jeśli będziesz ich potrzebować. Osobiście prowadzę obie grupy.
 9. Oszczędzisz czas, bo zamiast na własną rękę szukać rozwiązań, ktoś od razu podpowie Ci co zrobić
 10. Od razu działa, a najlepsze efekty widać od ok. 2 miesiąca.

Kto najbardziej na tym skorzysta?

 1. Osoby, które inwestują w nieruchomości, albo chcą zacząć,
 2. Inwestorzy, chcący ulepszyć swoje metody działania i zarabiać więcej, kiedy inni patrzą pełni lęku,
 3. Inwestorzy chcący w końcu zabrać się za sprawy, które odkładali od dawna,
 4. Inwestorzy pasywni, którzy chcą dobrze zabezpieczyć swoje środki przed inflacją.

Jakie są kryteria doboru do grupy?

 1. W jednej grupie może być maksymalnie 1 osoba z danego miasta. To dlatego, że nie każdy chce pomagać potencjalnej konkurencji. Jedynym przypadkiem, gdy w grupie będą 2 osoby z tego samego miasta, jest ich pełna zgoda na taki krok.
 2. W jednej grupie może być maksymalnie 1 osoba bez doświadczenia.

Ile osób może wziąć udział?

W trosce o jakość pracy uruchamiam maksymalnie 2 grupy x 5 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnianie kryteriów doboru do grupy.

Jak wygląda cały proces?

 1. Zostawiasz swój numer telefonu,
 2. Dzwonię do Ciebie (osobiście), i odpowiadam na wszystkie Twoje pytania. Przy okazji sprawdzam, czy spełniasz kryteria udziału w Mastermind.
 3. Jeśli spełniasz kryteria, otrzymujesz link do szybkich płatności. Dokonanie przelewu gwarantuje miejsce w grupie.
 4. Otrzymujesz do wypełnienia ankietę, w której określasz swoją dostępność czasową. Na podstawie odpowiedzi wszystkich osób wybiorę termin spotkań – będzie on stały, na następne 10 tygodni.
 5. Spotkania odbywają się online, za pomocą łatwej w użyciu platformy. Wszystkie informacje techniczne otrzymasz natychmiast po ustaleniu terminów spotkań.
 6. W czasie spotkania każda osoba ma swoje 20 minut. W tym czasie zadaje swoje pytanie i słucha odpowiedzi innych uczestników. Na każde pytanie odpowiadają wszyscy uczestnicy. Oznacza to, że każda osoba myśli nad rozwiązaniem 5 różnych kwestii.
 7. Spotkanie kończy się „zadaniem domowym”. Zadanie każda osoba wyznacza sobie sama. Musi ono dotyczyć jakiegoś ulepszenia, jakie zrobisz lub przetestujesz w swoim działaniu / firmie / inwestowaniu. Każda osoba deklaruje, co wykona w nadchodzącym tygodniu, a pozostali przesyłają jej wtedy mnóstwo pozytywnej energii 🙂
 8. …A na kolejnym spotkaniu sprawdzimy, czy zadanie zostało wykonane 😉 Uwierz mi, że to dodaje motywacji! 🙂

Można na coś narzekać, a można na tym zarobić…

Jest jedno narzędzie, dzięki któremu możesz mieć przewagę i zarabiać na nieruchomościach, nawet w czasie kryzysu. Nieważne, czy robisz flipy, wynajem, podnajem, czy cokolwiek innego. Tym narzędziem jest rozwój. To on da Ci przewagę nad innymi inwestorami, którzy niechętnie zmieniają, za to wolą stać i przypatrywać się, śledzić rozwój wypadków.

Dlaczego o tym mówię?

W ciągu ostatnich 3 lat odbyłem 142 systematyczne spotkania grup Mastermind, i znam tę metodę pracy od podszewki. W tym czasie wprowadziłem w swojej firmie 127 różnych ulepszeń. Zapewne znasz nasze Analizy Rynku Nieruchomości. Od zera stworzyłem narzędzie, które skróciło czas badania rynku pod flipa z kilku miesięcy do kilku minut, oraz wielokrotnie zwiększyło dokładność uzyskanych informacji. Ale efektem spotkań Mastermind jest też mój autorski system R.O.B.O.T., który polega na automatyzacji inwestowania. Flip – teraz – to dla mnie wydatek czasowy równy maksymalnie 30 minut dziennie.

Ile to było warte? Jeśli to policzyć godzinowo – około 2 miesięcy pracy odpowiada za blisko 3 lata moich zysków. Też tak chcesz?

Samodzielne szukanie rozwiązania jest jak badanie chorego metodą „na oko”. Niby można, dobry lekarz może nawet poprawnie rozpozna chorobę… Ale znacznie łatwiej jest podjąć decyzję, jeśli masz wyniki badań i kilku innych lekarzy do konsultacji.

Co otrzymasz?

 1. 10 2-godzinnych spotkań z 5 doświadczonymi inwestorami,
 2. 20 godzin intensywnej pracy nad rozwojem firmy / inwestycji / siebie,
 3. 60 kwestii dotyczących inwestowania, które przemyślisz,
 4. Dostęp do moich obliczeń, jeśli będziesz ich potrzebować,
 5. 5 osób, które Ci pomogą nawet, jeśli nie będzie już dla Ciebie nadziei 😉

Ile to kosztuje?

Jest tylko 10 miejsc, a zapisywać można się do piątku, 8 maja.

Cena udziału w mojej grupie Mastermind to 2497 zł. Dla osób fizycznych jest to cena brutto, a dla przedsiębiorców – netto.

Przeliczając na godziny, w cenie 124,85 zł za godzinę zyskujesz dostęp do wiedzy i umiejętności 5 doświadczonych inwestorów. Z których każdy chce Ci pomóc.

Myślę, że to uczciwa oferta, która da Ci przewagę na rynku nieruchomości.

Co jeszcze otrzymasz?

Pierwsze 3 osoby, które zapiszą się do grupy Mastermind, otrzymają ode mnie wyjątkowy prezent. Do zdobycia jest zaproszenie na ekskluzywny webinar z sesją pytań i odpowiedzi, jaki poprowadzę z Joanną Jaceniuk. To jedna z najlepszych architektów wnętrz, jakich znam. Będziemy mówić, między innymi, jak zarabiać pieniądze... przepłacając za projekt! O ile wiem, jest to pierwszy raz, kiedy Joanna będzie mówić publicznie o sekretach architektów. Ten webinar będzie przeznaczony tylko dla moich najlepszych Klientów, i dla 3 najszybszych szczęśliwców.

Od czego zacząć?

Umów 15-minutową rozmowę na www.maciejbis.bookafy.com